بـخـشـی از مـامـوریـت شـگـفـت انـگـیـز مـا بـاشـیـد.

ما که هستیم؟

شرکت مدیریت روشمند شرکتی تخصصی است که در حوزه توسعه فناوری های مدیریتی و خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک فعالیت می نماید. متخصصین روشمند ترکیبی از تخصص های مختلف در زمینه فناوری اطلاعات، کسب و کار، علوم و فناوری می باشند که در کنار هم روی روش توسعه متدها و پلتفرم های مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی در کشور فعالیت می نمایند.

https://raveshmand.com/

  • هدف گرا، تحول گرا
  • چابک، سریع
  • همگام با دانش روز دنیا
  • بومی سازی الگوهای موفق دنیا

هدف ما

هدف ما ارائه بهترین راه حل‌های سفارشی، خدمات بدیع و محصولات خلاقانه مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز می‌باشد.

 

پلتفرم مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی

یکی از محصولات شرکت مدیریت روشمند، سرویس ابری برنامه ریزی چابک است. این نرم افزار که مبتنی بر روش OKR شرکت گوگل طراحی شده است، ابزاری منعطف جهت بهبود و تقویت کار تیمی در حوزه برنامه ریزی برای شرایط متغیر، دارای تکاپو و عدم قطعیت در اختیار شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد تا از طریق آن سازمان بتواند برای تحقق اهداف و رویاهای بزرگ خود به صورت هماهنگ حرکت کرده و بیشترین خروجی را با همراستا کردن افراد، تیم ها و دپارتمان ها به دست آورد. کارشناسان و مشاوران روشمند، از آغاز این تحول عظیم تا لحظه استقرار مدل برنامه ریزی چابک مطابق با نیاز و استعداد سازمان شما در کنارتان خواهند بود تا با هم و در کنار هم سفری شگرف را در نیل به موفقیت تجربه کنیم.

 

سیاست ما

سیاست شرکت ما، کمک به سازمان ها در جهت مهاجرت از روش های برنامه ریزی سنتی به روش برنامه ریزی چابک می باشد. برای این منظور شرکت روشمند روش های تخصصی و حرفه ای آموزش، همراهی و مشاوره به روش مربی گری ، پلتفرم مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی و همچنین تربیت و توانمندسازی نیروهای متخصص را در دستور کار دارد.

 

شعار ما

ما معتقدیم که می توانیم در راستای رضایت مشتریانی که خواستار نوآوری و همگام شدن با دانش روز دنیا هستند و با شناسایی نیازها و توانایی های سازمان/ شرکت، بهترین راه حل ها را ارائه نماییم. شعار ما تغییر برای ترقیست. ما مفتخریم که به عنوان اولین شرکت ایرانی، پلتفرم ابری جاری سازی استراتژی به روش برنامه ریزی چابک با استفاده از روش OKR را پایه ریزی کرده ایم. نقطه قوت ما تجربه های موفقی است که در بومی سازی بهترین راهکارها، روش ها و الگوهای موفق دنیا برای حل مسائل اجرایی داشته ایم. این مزیت پایدار با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، فرهنگ دانش محوری و کار گروهی ما محقق شده است.